Konsultācija pa tālruni +371 2894 2920

Piegāde

Piegādes laiks uz citām valstīm ir atkarīgs no galamērķa.

Pasūtījums tiks piegādāts uz noliktavu Viļņā aptuveni 5-15 dienu laikā pēc maksājuma apstiprināšanas. Piegāde uz jūsu norādīto adresi tiek aprēķināta papildus atkarībā no piegādes vietas ar DPD, DHL vai DHL Express (3-20 w.d.). Kad Jūsu pasūtījums būs nonācis noliktavā Viļņā, Jūs saņemsiet paziņojumu pa telefonu vai SMS. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Srotas24.lt konsultantiem pa tālruni +370 647 09951.

Ja dzīvojat citās pilsētās, kas nav minētas iepriekš, varat izvēlēties tikai piegādes dienu. Kurjers pirms piegādes jums piezvanīs, lai precizētu piegādes laiku un vietu. Ja nesaņemat zvanu vai kurjers neierodas laikā, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +370 647 09951.

Smago kravu piegāde:

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums būs jāorganizē preču, kuru svars pārsniedz 30 kg, nogādāšana no kurjera līdz mājām vai birojam.

Kravu pacelšana – papildu pakalpojums, ko var pasūtīt Londonas, Birmingemas, Glāzgovas, Liverpūles, Bristoles un Mančestras iedzīvotāji. Ir pieejami divi kurjeri, lai vestu smagas kravas (piemēram, motora pārsegu vai jumta bagāžnieku) no automašīnas uz mājām vai biroju. Pakalpojuma cena - £18. Pakalpojums pieejams līdz 16:00.

Pacelt:

Piegādājot kurjeram, uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (vadītāja apliecību vai pasi). Ja preci paņem cita persona, lūdzu, pasūtīšanas brīdī norādiet tās vārdu mūsu konsultantiem.

Parakstieties tikai pēc tam, kad esat pārbaudījis, vai sūtījumam nav redzamu bojājumu vai citu defektu.

Saglabājiet rēķinu - tas būs nepieciešams pēcpārdošanas servisam.

Ja nevarat saņemt preci noteiktajā laikā, lūdzu, informējiet mūsu konsultantus pa tālruni +370 647 09951 un mainīsim piegādes laiku.

Piegāde uz tālāk norādītajām valstīm nav iespējama:
AFGANISTĀNA
BARBADOSA
BAHAM
BOTSVANA
GANA
IRAK
IRĀNA
JAMAIKA
KAMBODŽA
ŠIAURĖS KORĖJA
MIANMARAS
MAURĪCIJA
NIKARAGVA
PANAMA
PAKISTĀNA
SIRIJA
TRINIDĀDA IR TOBAG
UGANDA
UKRAINA
VANUATU
JEMENAS
ZIMBABVE
KRIEVIJA

Populāri oriģinālo detaļu numuri