Konsultācija pa tālruni +371 676 60162

Par mums

Par uzņēmumu:

Srots.lv ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas Latvijā, kas specializējas auto detaļu pārdošanā un tiešsaistes tirdzniecībā. 21. gadsimta sākumā dibinātais Srots.lv ir tirgus, kurā klienti var iegādāties detaļas un aksesuārus automašīnām, motocikliem, kvadracikliem un lauksaimniecības tehnikai no vairāk nekā 70 milj. un 100 000 piegādātāju visā Eiropā. Visā Latvijā preces tiek piegādātas 1-2 dienu laikā. (kad prece nonāk Latvijas noliktavā). Izvēlieties daļu sev, izmantojot vispārīgu vai detalizētu meklēšanu, un pasūtiet ātri un vienkārši!

Misija:

Srots.lv misija ir nodrošināt klientiem iespēju iegādāties kvalitatīvas auto daļas internetā par pieņemamu cenu, ērti un ātri. Mūsu mērķis ir būt augstas kvalitātes pakalpojumu sniedzējam, kas garantē uzticamību, ātru piegādi un izcilu klientu apkalpošanu.

 

Mūsu daļa jau ir sasniegusi vairāk nekā 185 valstis. Mūsu galvenie klienti ir Eiropā un Apvienotajā Karalistē.

Lai apmierinātu mūsu klientu dažādās vajadzības un vienkāršotu komunikācijas procesu, mūsu profesionālā klientu apkalpošanas komanda strādā visās Eiropas valodās.

Mums jau ir garāžas un mehāniķi kā klienti. Nākotnē mūsu mērķis ir piesaistīt vēl vairāk biznesa klientu un saglabāt tos ilgu laiku ar pielāgotiem piedāvājumiem. Ņemot to vērā, esam uzsākuši B2B biznesa modeli Latvijā un ceram drīzumā to paplašināt arī citās valstīs.

Mēs garantējam, ka jūsu iegādātās detaļas tiks piegādātas pēc iespējas īsākā laikā un uz visiem jūsu pirkumiem attiecas mūsu 14 dienu atgriešanas politika.

Kāpēc izvēlēties Srots.lv?

Plašs detaļu klāsts: Srots.lv piedāvā dažādu zīmolu un modeļu auto daļas, lai klienti varētu ātri un ērti atrast īsto detaļu.
Ērta un ātra iepirkšanās internetā: Srots.lv vietne ir ērti lietojama un saprotama, lai klienti varētu ātri atrast īsto preci, pasūtīt to un saņemt tieši uz mājām.
Profesionāls serviss: Srots.lv komanda sastāv no pieredzējušiem speciālistiem, kuri ir gatavi palīdzēt klientiem atrast īsto detaļu, atbildēt uz tehniskajiem jautājumiem un sniegt visu nepieciešamo informāciju.
Konkurētspējīgas cenas: Srots.lv cenšas nodrošināt, lai klienti saņemtu labāko piedāvājumu tirgū, tāpēc regulāri seko līdzi konkurentu cenām un atbilstoši koriģē cenas.


Kontakti:

Klientu apkalpošana:
Tālrunis: +37 167 660 162
e-pasts pasts: srots@srots.lv
Darba stundas:
No pirmdienas līdz svētdienai: no 8:00 līdz 22:00
Tiešsaistes atbalsts: no 8:00 līdz 24:00

Interneta veikals https://srots.lv ir atvērts visu diennakti.

Populāri oriģinālo detaļu numuri